דיאטה אלטרנטיבית עבור טיפול ירידה במשקל


דיאטה אלטרנטיבית עבור טיפול ירידה במשקל
השמנת יתר היא אחת הבעיות הקשות של המאה הנוכחית, כאשר הג'אנק פוד הוא הבחירה המועדפת של רוב האנשים מילדות ועד בגרות, ותזונה נכונה ובריאה רק לאחרונה הפכה ליותר פופולרית. עדיין, אנשים רבים חיים באי שביעות רצון ממשקלם ומתקשים לרדת במשקל בדרכים כאלו ואחרות, כאשר טיפול ירידה במשקל לרוב מבוסס על שינוי בתזונה וכושר גופני. טיפול ירידה במשקל שאנשים רבים עושים הוא לא תמיד מבוקר ונבנה על ידי איש מקצוע, ורבים פשוט הולכים לפי הדיאטה הפופולרית של אותה עת, אך לא תמיד הדיאטה הטרנדית היא זו אשר נכונה להם ולגופם באופן ספציפי. בנוסף, טיפול ירידה במשקל צריך לכלול גם התייחסות לפן הרגשי והנפשי, וללא התייחסות לפן זה השינוי עשוי להצליח אך באופן זמני.

דיאטה אלטרנטיבית הינה בעלת גישה אחרת, ודוגלת בשינוי פנימי וחיצוני בו זמנית. כאשר אדם מעוניין בקבלת טיפול ירידה במשקל יש לבחון מהן הסיבות לכך – האם הן בריאותיות או רגשיות. לעתים אנשים פונים לקבלת טיפול ירידה במשקל הכולל דיאטה אלטרנטיבית כאשר הבעיה היא בכלל בתפיסה שלהם את עצמם ובדימוי עצמי נמוך. דיאטה אלטרנטיבית בוחנת את כל הגורמים אשר הביאו אדם כלשהו לבקשת דיאטה אלטרנטיבית או טיפול ירידה במשקל כזה או אחר, ונותנת מענה המתאים לכל אדם ולצרכיו.

אור הלבונה מעניקה גם טיפול ירידה במשקל הכולל דיאטה אלטרנטיבית, בנוסף למתן טיפולים רבים למגוון בעיות בריאותיות ונפשיות, דרך גישה הוליסטית המבוססת על תורת הקבלה, צמחי מרפא ועוד.

לפרטים נוספים אודות טיפול ירידה במשקל או דיאטה אלטרנטיבית צרו קשר עוד היום.