דיקור ילדים בשיטת שונישין


דיקור ילדים בשיטת שונישין
דיקור היא טכניקת טיפול של הרפואה הסינית, אשר מטפלת במגוון רחב של בעיות בעזרת דיקור נקודות ספציפיות בגוף במחטים. נקודות אלו הן נקודות אשר על פי האיבחון חוסמות את האנרגיה (הצ'י) אשר זורמת בגוף ויש לשחררן בעזרת הדיקור. הדיקור הסיני הוא אחד הטיפולים האלטרנטיביים אשר הוכחו כבעלי אחוזי הצלחה גבוהים, ולכן רבים פונים אליו במגוון בעיות פיזיות ונפשיות. כיום ישנם אנשים רבים אשר פונים לדיקור גם עבור ילדיהם, בתקווה כי כפי שהדיקור עזר להם בבעיות כאלו ואחרות הוא גם יעזור לבעיות מסוימות אצל ילדיהם. רבים פונים לקבלת דיקור ילדים כאשר הם אינם מוצאים פתרון קונבנציונאלי לבעיות או מלכתחילה הם מאמינים כי דיקור ילדים הוא הטיפול היעיל ביותר.

דיקור סיני מסורתי מתבצע בעזרת מחטים, ולעתים השפעתו על ילדים ותינוקות היא חזקה מדי, לכן הומצאה שיטת שונישין – דיקור ילדים ותינוקות אשר מתבצע בהפעלת לחץ על אותן נקודות כמו בדיקור סיני אך לא בעזרת מחטים. דיקור ילדים בשיטת שונישין מטפל בבעיות ילדים שונות החל מדלקות אוזניים, שקד שלישי, בעיות במערכת העיכול, דלקות גרון ועוד. ילדים רבים סובלים מבעיות בריאותיות אלו אשר חוזרות פעמים רבות במהלך השנה, ולא תמיד ניתן למצוא להן מענה ברפואה הקונבנציונאלית – דיקור ילדים שונישין נותן לבעיות אלו מענה מהיר ואפקטיבי.

גם אתם מאסתם ברפואה הקונבנציונאלית לטיפול בבעיות ילדיכם? פנו לאור הלבונה לקבלת דיקור ילדים אשר יסייע בבעיות בריאותיות והתנהגויות כאחד.