טיפול באסטמה של העור


טיפול באסטמה של העור
אסטמה של העור היא מחלת עור אשר נקראת בשמה הרפואי דרמטיטיס אטופית. אסטמה של העור זוהי מחלת עור אשר מופיעה לרוב בגיל ינקות אך ממשיכה לעתים גם עד גיל מבוגר, ואשר החולה בה סובל מגרד, יובש וכתמים אדומים בכל הגוף ובעיקר בקפלי העור. הגירוד עשוי להיות לרוב טורדני ביותר ולהפריע לחולה בחייו היומיומיים עד כדי קושי בתפקוד. לעתים הגורם לגרד הוא חיצוני כמו מזג אוויר או מוצרי מזון מסוימים, ולעתים הגרד מגיע ממקור פנימי-נפשי כמו לחץ.
טיפול באסטמה של העור כולל לעתים המנעות מגורמי הגרד כדוגמת מזג אוויר קיצוני (חום או קור קיצוניים), בדים מסוימים, לחץ נפשי, סבונים ובישום מסוימים ועוד. טיפול באסטמה של העור יכול להיות בעזרת קרמים או שמנים מסוימים אשר מקלים על היובש. במקרים חמורים במיוחד טיפול באסטמה של העור יכול לכלול גם טיפול תרופתי הכולל אנטיביוטיקה וסטרואידים.
בין אם אתם בוחרים במתן טיפול באסטמה של העור קונבנציונאלי או לא, ניתן לפנות גם לקבלת טיפול באסטמה של העור אלטרנטיבי אשר מטפל בכל האספקטים והתסמינים של המחלה, פיזיים ונפשיים. מאחר ומרבית החולים באסטמה של העור הם תינוקות או פעוטות, יש לפנות אל גורם מטפל אשר מוסמך לטפל גם בשכבות גיל אלו.
טיפול באסטמה של העור דרך אור הלבונה הוא הוליסטי אשר מתבסס על תורת הקבלה, ומשתמש במגוון כלים וטכניקות כמו צמחים ותקשור. לקבלת טיפול באסטמה של העור פנו אלינו ונשמח לסייע.