טיפול בפיברומיאלגיה


טיפול בפיברומיאלגיה
פיברומיאלגיה היא מחלה אשר הופכת יותר ויותר נפוצה בימינו, ונקראת בעברית דאבת השרירים. פיברומיאלגיה מתבטאת בכאב כרוני במקומות מסוימים בגוף, במיוחד ברגליים ובידיים, בצוואר ובגב. המחלה ניתנת לאבחון על ידי סימפטומים בלבד, הכוללים בנוסף לכאבי שרירים גם עייפות, הפרעות שינה, חרדה או דיכאון, ורגישות בלחיצה על נקודות ספציפיות בגוף. פיברומיאלגיה היא מחלה אשר עשויים לסבול ממנה במשך שנים, והיא משפיעה רבות על התפקוד היומיומי ומגבילה את החולה בפעולות רבות. טיפול בפיברומיאלגיה ניתן לקבל בכמה רך דרכים, תלוי בדרגת החומרה של המחלה. כאשר כל הטיפולים לא מועילים ואין שום דאחרת להפחית את הכאבים, הרבה פעמים בוחרים בניתוח, אך לעתים גם הניתוח מפחית את הכאבים רק לתקופה מוגבלת וכן הכאבים מהניתוח עצמו הם חמורים.

טיפול בפיברומיאלגיה יכול להיות תרופתי או בעזרת טיפול בפיברומיאלגיה אלטרנטיבי אשר כולל לרובהידרותרפיה ופעילות גופנית שהוכחו כאפקטיביים אצל חולי פיברומיאלגיה. טיפול בפיברומיאלגיה נוסף אשר מוצע לחולים הוא טיפול פסיכולוגי וטיפולים אלטרנטיביים כדוגמת דיקור. בפיברומיאלגיה באור הלבונה, לאחר אבחון המחלה בעזרת הכלים ההוליסטיים איתם אנו טיפול בפיברומיאלגיה חייב להתייחס גן לפן הנפשי החרדתי אשר מהווה חלק בלתי נפרד מהמחלה. טיפול עובדים, כולל טיפול בעזרת צמחים בנוסף לטכניקות נוספות.
   
מחפשים טיפול בפיברומיאלגיה אשר את תוצאותיו תראו במהירות ולטווח הארוך ? פנו לאור הלבונה עוד היום ונשמח לתת לכם פרטים נוספים על טיפול בפיברומיאלגיה אלטרנטיבי ויעיל.