טיפול בקשב וריכוז


טיפול בקשב וריכוז
כיום בעיות קשב וריכוז הן עניין מאוד מדובר בחברה, והמודעות לתופעה זו הלכה וגברה בשנים האחרונות. אך ישנם הרבה מקרים בהם היד קלה על ההדק, ואנשים בוחרים לקחת טיפול בקשב וריכוז תרופתי עוד לפני שאפילו אובחנו כסובלים מבעיות קשב וריכוז באופן מקצועי. כיום השימוש בריטלין הינו נפוץ ביותר בקרב אנשים הסובלים מבעיות קשב וריכוז, וכולם מילדים בבית הספר ועד מבוגרים לוקחים ריטלין במינון רב בכדי להיות מסוגלים לצלוח את הלימודים ותקופות מבחנים. בין אם אובחנתם באופן מקצועי או לא, טיפול בקשב וריכוז אינו בהכרח טיפול תרופתי של ריטלין, ויש גם דרכים אחרות של טיפול קשב וריכוז אשר יהיו אפקטיביות אפילו יותר, תוך כדי שמירה על בריאותכם. כפי שכולם יודעים, ריטלין אמנם יעיל לעתים בהשגת המטרה שהיא היכולת לשבת ולהתרכז, אך יש לו גם השפעות רבות שליליות הכוללות חוסר תיאבון, ירידה במצב הרוח ועוד.

אור הלבונה מציע טיפול בקשב וריכוז הוליסטי המבוסס על יסודות תורת הקבלה ומשלב בו מגוון כלים וטכניקות המסייעות למתן טיפול קשב וריכוז מהיר ואפקטיבי.

טיפול בקשב וריכוז דרך אור הלבונה כולל גם תמציות ה"תלתן", תמצית מצילת החיים אשר מורכבת מתמציות פרחים שונות - פרחי באך, פרחי בוש, ופרחי ארץ ישראל, ומטפלת במקור הנפש, בכל מה שאינו תלוי בנו. אנו מגדירים בעיות קשב וריכוז כתסמונת נוירולוגית המתאפיינת בהסחות דעת, אימפולסיביות וחוסר מנוחה. טיפול קשב וריכוז בעזרת תלתן מביא לשקט פנימי, חיוניות ושמחה.

סובלים מבעיות קשב וריכוז ומחפשים טיפול בקשב וריכוז אלטרנטיבי ? צרו קשר עם אור הלבונה ונשמח לעזור.