טיפול כוסות רוח


טיפול כוסות רוח
בעיות גב וצוואר הינן נפוצות ביותר ורוב מכריע של האוכלוסיה סובל מהן, בין אם באופן קבוע, לעתים קרובות או בעת מאמץ פיזי. רבים אינם מוצאים את הטיפול המתאים להם ומסתובבים עם כאבים עזים כל היום, או לחילופין חיים על משככי כאבים והולכים לטיפול קונבנציונלי אשר כולל לרוב טיפול אצל כירופרקט. רבים פונים אל תחומי הרפואה האלטרנטיבית בכדי לנסות ולמצוא טיפול מתאים ואפקטיבי עבורם לטווח הארוך. רבים בוחרים בטיפול אצל מעסה מקצועי אך לעתים רבות הטיפול עוזר באופן זמני בלבד.
הטיפולים האלטרנטיבים אשר אנשים עם בעיות גב וצוואר פונים אליהם לרוב הם דיקור, שיאצו, עיסוי ועוד, אך הרבה מוצאים כי הטיפול היעיל ביותר הוא טיפול כוסות רוח.

כוסות רוח מקורן ברפואה הסינית, והן שיטת טיפול אלטרנטיבית יחודית אשר בעזרתה ניתן לטפל בשלל בעיות רפואיות. טיפול כוסות רוח מתחיל בעיסוי בשמן להכנת האזור, ולאחר מכן מוצמדות כוסות רוח לגוף בעזרת ואקום אשר נוצר בעזרת חום לנקודות אשר אובחנו כמקור הבעיה. כוסות רוח על פי המסורת של הרפואה הסינית העתיקה עשויות זכוכית, אך כיום עם התפתחות הרפואה ושיטות הרפואה האלטרנטיביות רבים מהמטפלים עם כוסות רוח משתמשים גם בכוסות פלסטיק, סיליקון ובמבוק.

זקוקים לטיפול כוסות רוח ? מחפשים דרך הוליסטית לפתרון בעיות גב חוזרות ? פנו עוד היום לאור הלבונה ונשמח לסייע במתן פיתרון מתאים.