כישוף ומאגיה – הסרת עין הרע ודיבוק


כישוף ומאגיה – הסרת עין הרע ודיבוק
אנשים רבים חשים שיש עליהם עין הרע, ושמישהו מנסה להרע להם ולשנות את גורלם. אנשים המתעסקים בתחום של כישוף ומאגיה, בין אם הם בעצמם מטילים את הכישוף או הולכים לאדם אשר מציע שירותים כאלו, מצליחים להטיל עין הרע על אדם אחר אשר הם מחפשים להרע לו. אם גם אתם חשים שמישהו הטיל עליכם עין הרע, יכול להיות שזהו המצב ואתם זקוקים בדחיפות לטיפול הוליסטי. עין הרע ודיבוק עם מעשי כישוף ומאגיה חמורים אשר אין לקחת בקלות ראש, ואם אתם חושבים שמישהו מרגיש אליכם רגשות עזים של קנאה ורוצה להרע לכם, תוכלו להישמר מפני עין הרע בעזרת טיפולים הוליסטיים. דיבוק הוא על פי האמונה המיסטית סוג של השתלטות של רוחו של אדם אשר נפטר על מישהו חי, וגם למצבים כאלו ניתן לתת מענה בעזרת טיפול הוליסטי.
כישוף ומאגיה הם תחומים עתיקי יומין אשר הקבלה מזהירה מפניהם, מאחר ויש בהם שימוש באנרגיות שליליות וניסיון להשפיע על המציאות. במקרה של עין הרע ודיבוק ניתן גם לפנות אל שיטות טיפול הוליסטיות יותר, אשר ניתן לקבל באור הלבונה – שיטת טיפול הוליסטית המתבססת על תורת הקבלה, כאשר דרך הטיפול כולל איבחון בעזרת תקשור וטיפול בעזרת צמחים שונים.  
אם אתם חשים שמישהו רוצה להרע לכם, בין אם דרך עין הרע בעזרת כישוף ומאגיה או בכל דרך אחרת, הטיפול ההוליסטי המוצע על ידי אור הלבונה יוכל לסייע לכם בהגנה.
יש לכם בעיה אחרת וזקוקית לקבלת לטיפול הוליסטי ? פנו אלינו בכל בעיה ונשמח לעזור.