מי אני ?


שמי לירן טל, ואני מתמחה במתן טיפולים הוליסטיים המושתתים על יסודות תורת  הקבלה. באמתחתי מעל 20 שנות ניסיון מוצלח, אשר בזכותן למדתי להכיר נפשות  אנושיות שהיו שרויות במצבים של תחתית, במצבים של צורך עז בשינוי חיובי, במצבים שלא היו תלויים בהם, על מנת לחולל מהפך מרומם באיכות החיים.
הטיפול ההוליסטי מתבצע במהלך אבחון והכרה מקצועית של המטופל על מנת להכיל את הגוף, הנפש והרגש.
השילוב של מגוון כלים וטכניקות, עם רצון להגיע לפתרון מהיר ויעיל, וחיבור טהור ונקי מביאים יחד לתוצאות הרצויות, הנכונות והמדויקות למטופל.  
הטיפול שאני מעניקה מאפשר את השחרור הדרוש מאותם חסמים שאינם בשליטתכם, פיזית ונפשית.
כשם שלעיתים  דרושים קביים לגפיים, כך דרושים לעיתים גם קביים לנפש, ועימם תוכלו להיתמך  באמצעותי.

סוד ההצלחה שלי משלב את האיכויות שלי כמטפלת עם הערכים שלי כאדם:
כמטפלת, אני מבינה שכל אדם הוא אחר ולכל אדם הדרך לפתרון ייחודית ושונה. משמע, אם יגיעו 10 אנשים עם אותה בעיה - כל אחד יקבל טיפול שונה לחלוטין.
כלירן, אני לא מוותרת לעצמי ו/או למטופלים ולכן כל אחד יוצא עם פתרון. אני מטפלת רק בבעיות שהתנסיתי בהן בפועל ואני יודעת שיש להן פתרון. כשעולה מהשטח בעיה חדשה היא נכנסת ל"מעבדת המחקר" שלי על-מנת לבדוק את הפתרון המיטבי.
 
אור הלבונה נשען על ברכי הקבלה ומיישם שיטה המשלבת אנרגיה הרמונית הנעוצה  בתורה מסורתית עתיקת יומין, הנישאת על גבי שיטות היוצאות מגדר  הקונבנציונאלי, ומניבה תוצאה סופית של הבראה כללית, גוף ונפש. דרך ההכוונה שלי  אתכם תגיעו למצב בו תוכלו להתמודד באופן עצמאי ולהתחבר לכוח הפנימי שלכם.

פרחי באך, טיפול בכינים, טיפול טבעי בכינים, טיפול בכאבי גב, הסרת כישוף, טיפול בקשב וריכוז, טיפול בפיברומיאלגיה, טיפול בלחץ דם גבוה/נמוך, טיפול אלטרנטיבי בסרטן, טיפול טבעי בסרטן, טיפול בדיכאון ללא תרופות, לרדת במשקל בקלות, דיקור ילדים, טיפול בצליאק, גמילה מגלוטן, טיפול אלטרנטיבי בחרדות, טיפול טבעי בחרדות, טיהור הבית מעין הרע, טיהור אנרגטי, טיהור בתים, חשק לאכול, כיוון בחיים, מודעות עצמית, דימוי עצמי, ייעוץ מיסטי, מיסטיקה ורוחניות, העצמת ילדים, הצבת גבולות לילדים, התפרצויות זעם אצל ילדים, התקפי זעם  אצל ילדים, טיפולים הוליסטיים , תזונה נכונה לחיים נכונים , תרפיה עבור בעלי חיים, פרחי בוש, רפלקסולוגיה , כוסות רוח, תקשור להכרה תודעתית עוצמתית - הם רק חלק מהבעיות ומהשיטות בהן אני מטפלת.

פנו אלי עוד היום ונקבע את הפגישה האישית שתוביל אתכם לעתיד טוב ומואר
מי אני ?