פרחי באך


פרחי באך
טיפול דרך פרחי באך הינו טיפול אלטרנטיבי פופולרי כיום, ומטפלים אלטרנטיביים רבים בכל התחומים נעזרים גם בטיפול דרך תמציות פרחי באך כחלק מטיפול רחב יותר. תמציות פרחי באך מקורן באמונה כי בעיות פיזיות כרוכות בבעיות נפשיות ולהיפך, ותמציות פרחי באך שואפות לתת מענה וטיפול לפן הנפשי, במטרה כי זה יגרור אחריו שיפור גם במצבים פיזיים מסוימים. מתן טיפול דרך תמציות פרחי באך נעשה לראשונה לאחר איבחון המטופל, ולאחר מכן התאמה של תמציות פרחי באך למצבו הנפשי.

טיפול זה דרך פרחים מזוקקים במים הומצא על ידי ד"ר באך באנגליה, ועל כן השם פרחי באך. ישנן 38 תמציות פרחי באך אשר מחולקות לשבע קטגוריות משנה, כאשר כל תמצית פרחי באך מיועדת לטיפול במצב נפשי מסוים. שילוב בין מספר תמציות עשויה ליצור תוצאה שונה לחלוטין ממתן כל תמצית בנפרד.

אור הלבונה מציע למטופליו טיפול הוליסטי הכולל גם טיפול פרחי באך תוך אמונה שהדרך לטיפול בכל בעיה היא דרך טיפול בפן הפיזי והנפשי באותה העת. פרחי באך משתלבים בטיפול באור הלבונה בעזרת ה"תלתן", תמצית מצילת החיים אשר מורכבת מתמציות פרחים שונות בהן פרחי באך, בנוסף לפרחי בוש ופרחי ארץ ישראל.

זקוקים לטיפול בבעיה פיזית או נפשית? פנו אל אור הלבונה ונשמח לסייע לכם במתן טיפול מתאים תוך שימוש בטיפול פרחי באך ושילוב עם כלים נוספים המתאימים למצבכם.