"תלתן"


"תלתן" - תמצית מצילת החיים:
התמצית מורכבות מתמציות פרחים שונות (פרחי באך, פרחי בוש, ופרחי ארץ ישראל).
התמצית מחולקת לפי קבוצות ולכל אחד ואחת מותאמת התמצית המדויקת.
התמציות מטפלות במקור הנפש, בכל מה שאינו תלוי בנו
כגון (מסודר לפי א'-ב'):
איזון הורמונלי - דואג לתפקוד תקין של הבלוטות המייצרות את ההורמונים ומטפל בבעיות כגון מחזור לא סדיר, חילוף חומרים, רמות סוכר והתפתחות וגדילה.
דיכאון - מטפל במצב רוח ירוד, שאליו מתלווים הערכה עצמית נמוכה ואובדן עניין והנאה בחיים.
דימוי עצמי - דימוי עצמי הוא הדרך שבה אנו מעריכים את עצמנו ואת היכולות שלנו, מתוך נקודת המבט שלנו. תלתן מעצים את הראיה החיובית של עצמנו.
התמכרויות - התמכרות היא מצב של תלות נרכשת פסיכולוגית וגופנית, בחומר או בפעילות כלשהם. התמכרות מתאפיינת בהתנהגות כפייתית שנועדה להשיג את אותו גירוי, אשר ממשיכה גם כאשר ישנן השלכות שליליות להתנהגות. תלתן מסייע לשחרר את התלות.
התקפי זעם - ביטוי לא מאורגן ולא מתוכנן של כעס, אשר נראה כהתפרצות רגשית ומתבטא באופן מילולי ולעיתים אף פיזי. באמצעות תלתן התקפי הזעם פוסקים לחלוטין בקרב ילדים ומבוגרים כאחד.
חרדה - חרדה היא מצב פסיכולוגי או פיזיולוגי בו האדם חש אי שקט פיזי ונפשי, מתח ודאגה רבה, בשל מחשבה שמשהו רע עומד לקרות. תלתן מפיג את החרדה ואת הצורך הראשוני שייצר את החרדה. (שינוי דפוס)
טראומות - פגיעה בגוף או בנפש, שמקורה, בדרך כלל, חיצוני. תלתן "מנקה" את החוויה השלילית
סרטן - שם כללי למחלות שונות שבהן מספר תאים בגוף מתחלקים בצורה בלתי מבוקרת. בנוסף לטיפול הרפואי הקונבנציונאלי תלתן מטפלת ברגש המעורב במחלה ומסייע בחזרת המחלה לאחר הפגותה.  
עודף משקל -  מוגדר לעיתים גם כ"השמנת יתר" ומחושב על פי היחס בין המשקל לגובה. אני שמחה להכיר לכם את התמצית המהפכנית לירידה מבוקרת  במשקל. התמציות מטפלות במקור הנפש, בכל מה שאינו תלוי בנו
צליאק - מחלת מעיים הנובעת מרגישות לחלבון גלוטן. תלתן עוזר לקבל את המחלה מבחינה רגשית ולחיות איתה בהרמוניה.
קשב וריכוז  - תסמונת נוירולוגית המתאפיינת בהסחות דעת, אימפולסיביות וחוסר מנוחה. תלתן מביא לשקט פנימי, חיוניות ושמחה.
תופעות גיל המעבר - תקופה בחיי אישה שבה נפסק המחזור החודשי. לרוב האישה סובלת מגלי-חום, הזעה מוגברת, נדודי שינה, עייפות ועוד. תלתן מביא למיגור תופעות לוואי.
       


"תלתן"