top of page
חיפוש

תזונת התדרים

כשאני שומעת את המילה "תדר" מתעוררת בי התרגשות פנימית, מעין תחושה פנימית שעל אף שאני לא בטוחה שלחלוטין הבנתי כיצד לתפוס את התדר, וחרף המסתוריות הגדולה האופפת את המילה, משהו מהדהד בי.

התחושה הפנימית הזאת, היא למעשה, הידיעה הפנימית הקיימת בכל אחד מאיתנו: קיימים תדרים בעולם הזה.

אנחנו מכילים תדרים, לכל אחד מאיתנו התדר המיוחד שלנו, ואנו לעיתים נעים מתדר אחד לשני כאשר התוצאות - נראות לעין במציאות חיינו.

התדרים המהדהדים בנו ומתוכנו, למעשה, חולשים על כל תחומי חיינו, ועד למזון שאנו אוכלים.

יוצא איפה, כי גם "אכילה מוכוונת תדרים", יכולה להשפיע על איכות חיינו, אבל לא רק באספקט הדיאטתי ועל איך נראה בבקיני החדש בקיץ, אלא "אכילת מוכוונת תדרים" יכולה להפוך אותנו למגשימי החלומות של חיינו, להשפיע על פרנסתנו, על המערכות הזוגיות בחיינו ועוד ועוד.

מסוקרנים?


חקר התדרים שלי החל כמטפלת בפוסט טראומות. לאחר שנים של עבודה עם מטופלים רבים גיליתי , כי עת שמתרחשת טראומה בגופנו, על מנת להתמודד עם האירוע, הגוף מבודד את האיזור אשר נפגע, מבצע למעשה ניתוק בין הגוף לרגש וחלק נשמה קטן המצוי באיזור הפגוע מופרח ממנו.

מנגנון הגנה של הגוף בעת טראומה, היא הוצאת חלק קטן ממהות הנשמה כדי לאפשר לנו לשרוד וכך נוצר טשטוש מעין מסך ערפל כזה או אחר באיזור הפגוע. כאשר זה בא לידי ביטוי בשכל-תתכנה הפרעות מנטליות, ברגש – פחדים ותתכן שהטראומה תבוא לידי ביטוי בתאי הגוף הפיסי ממש.

זוהי למעשה הפוסט טראומה הנצרבת בזכרון הגוף והרגש שמשפיעה על תפקודי הגוף וכידוע יוצרת בעיות שונות כגון: בעיות פוריות, עצירות, כאבים בלתי מוסברים וכיוצ"ב ו/או לחילופין הצפות ריגשיות שבאות לעיתים לידי ביטוי גם בחרדות ולכן מומלץ מאוד לטפל בה.


כמטפל/ת, אני מתחברת לרמה האתרית של המטופל/ת, מאבחנת את פוסט הטראומה קרי, את החלק המנותק ומסייעת למטופל להתחבר מחדש לנתיב האנרגטי הנדרש לו באותה העת, היעיל ביותר עבורו ובזמן הקצר והמדויק ביותר.

למעשה, אני מחברת מחדש (אנרגטית) את האיזור המנותק (באמיגדלה) לשם מיסוס הפוסט טראומה ממנה סובל המטופל/ת.

בעוד שטראומה יוצרת אצלנו כאב נפשי/פיסי כלוא ומשבשת זרימה טבעית של אנרגיה, חיבור מלא מאפשר זרימה חופשית בכל שלושת הרבדים של אנרגיה חיבור וקרקוע.

היתרון הגדול שלי כמטפלת באור הלבונה ובשיטת הטיפול שפיתחתי היא מהירות הטיפול.

במקום לבלות שנים בטיפולים ולהוציא כספים רבים בניסוי וטעיה, שיטת הטיפול שפיתחתי מאפשרת פיתרון כמעט מידיי, שחוסך עבור המטופל/ת את התהיות ומוביל באותו רגע ממש וישירות לנתיב שיסייע לו/ה להתמודד עם הקושי הניצב בחייו/ה כעת או מקדם אותו/ה במימוש רצון או שאיפה אישית.


כשאני מטפלת באיזור שנפגע, ומחברת מחדש בין הגוף האתרי לגוף הפיזי, המנטלי ו/ או הרגשי של המטופל , תוך כדי טיפול, אני מנקה את החלקים המיותרים בתהליך ומייצרת איזון מחודש בין העיקר לתפל תוך הכוונת אנרגיות המטופל להתמקדות בעיקר, בחיובי ובעוצמות שלו.


כעת המטופל/ת עבר/ו חיבור מחדש, ניקוי ואיזון. העבודה לא תמה בכך. כידוע, החיים ממשיכים, תדרים משתנים, אירועים נוספים מתרחשים


כיצד נשמר את האיזון אליו הגענו לאחר טיפול?


במשך שנות עבודתי פיתחתי שיטה מבוססת תזונה לשימור התוצאות אליהם הגעתי עם המטופלים שלי. הגילוי אליו הגעתי הוא כי בסוג מזון אותו אנו אוכלים יש הכוח לאזן את גופנו לא רק ברמה הפיסית, אלא גם ברמה הנפשית והרוחנית.

והבנתי כי לתזונה בעצם, קשר ישיר, לאירועי חיינו ולהצלחותינו ולהתמודדויות עימן אנו נדרשים כמו גם תקיעות מסויימת בתחומי חיינו!

חיבור מלא יאפשר קרקוע נפשי/פיזי ונשמתי


גילוי זה, גרם לי לחקור את התדרים של סוגי המזונות הקיימים והנצרכים על ידנו וכיום לאחר טיפול אני מתאימה למטופל/ת את סוג המזון המתאים לו ברמה התדרית נכון לאותו המועד על מנת שישמר את זרימת האנרגיה החופשית בשלושת הרבדים, פיסי,נפשי ורוחני.

לאחר שחקרתי את תדרי המזון שנים, יש בי את היכולת והידע להתאים את המזון לתדר של האדם אשר יטיב עימו, שכן לא כל שנחשב דבר בריא , הוא בהכרח ברמת התדר מתאים למטופל/ת באות/ה העת וגם ההיפך.


כאשר מרכזי האנרגיה שלנו לאחר טיפול, זורמים ובשילוב עם שמירה איזון תוך תזונה תדרית מתאימה, חווית החיים שונה. הנוכחות בגופנו מוגברת, ההרזיה קלה, תדר השמחה והקלילות מתגבר. התוצאות מדהימות. הטיפול הוליסטי, ותוצאותיו בשלושת הגופים פיסי, נפשי רוחני כאחד.

בטיפול נחדד ונלמד הקשבה חיבור בהקשבה לגוף בעזרת תזונה בתדרים והקשבה לרצונות האחר ותקבלו את הכילים לאזן בעצמכם את חייכם לטובה בכל פעם שמשהו עובר על הגוף שלכם או על מצבכם הנפשי או הפיסי לרבות השפעות הנובעות מנגיף הקורונה /או מהחיסון מהנגיף.מוזמנים באהבה, להגיע לטיפול משנה חיים ולפסוע בדרך חיים חדשה .


21 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
Post: Blog2_Post
bottom of page