top of page

תַּפְרִיט טִפּוּלִים

מצא את המירכוז שלך

כולם מחזיקים במפתח לריפוי שלהם, אבל לפעמים נדרשת עזרה קטנה. לשם נכנסים השירותים שלי. כמטפלת הוליסטית מנוסה, אני אעבוד איתך בכדי להחזיר את האיזון שלך ולמצוא את המרכז שלך.

תַּפְרִיט טִיפּוּלִים: Services
Image by Volkan Olmez

טִיפּוּל אַלְטֶרְנָטִיבִי בְּחֲרָדָה וּבְדִכַּאוֹן

טיפול אנרגטי בחרדות ודיכאון ע"י ליווי צמוד, שבו נתרכז בבניית החיבור המלא בין הנפש לנשמה

טיפול ה - 'נשמה‏‏־נפש', הינו ייחודי ושונה מרוב המטפלים כיום, העוסקים בטיפול "גוף-נפש". 
טיפול ה - ׳נשמה‏‏־נפש׳ הינו טיפול ממוקד ויעיל ביותר. כך, ב"אור הלבונה", לוו עשרות מטופלים ולשמחתינו, ההצלחה היא רבה ומטופלת מהשורש. לעיתים, בתהליך הליווי, יינתנו גם תמציות פרחים, כחלק מהטיפול, לשם תוצאה אופטימלית.

Homemade Remedies

פִּרְחֵי הַנֶּפֶשׁ

טיפול ׳פרחי הנפש׳, ע״י תמציות פרחי באך, תמציות פרחי ארץ ישראל ותמציות פרחי בוש [מאוסטרליה]

טיפול דרך פרחי באך הינו טיפול אלטרנטיבי פופולרי כיום, ומטפלים אלטרנטיביים רבים בכל התחומים נעזרים גם בטיפול דרך תמציות פרחי באך כחלק מטיפול רחב יותר. תמציות פרחי באך מקורן באמונה כי בעיות פיזיות כרוכות בבעיות נפשיות ולהיפך, ותמציות פרחי הבאך שואפות לתת מענה וטיפול לפן הנפשי, במטרה שזה יגרור אחריו שיפור גם במצבים פיזיים מסוימים. מתן טיפול דרך תמציות פרחי באך נעשה לראשונה לאחר אבחון המטופל, ולאחר מכן התאמה של תמציות פרחי באך למצבו הנפשי.

Modern Japanese Home

בַּית טָהוֹר

תהליך של טיהור הבית מרחוק, ובעזרת הכוונה למספר פעולות פשוטות

טיהור בית כדאי וחשוב לקיים אחת לתקופה, במיוחד כאשר מדובר במעבר לבית חדש, ובמקרים שונים נוספים, כגון: קניית בית יד שנייה, שיפוץ הבית ע"י קבלנים, אנשים שגרו בבית לפניך, קללות, כישוף, עין הרע, ועוד.
אך, כיצד מטהרים את הבית, באופן נכון ויעיל?

Navigating in Woods

קֶשֶׁב-רִכּוּז רוּחַ-אֲדָמָה

איזון וחיבור למציאות, איזון רוח - אדמה, ניקוי רעלים

מזה שנים, שאני מטפלת, עוזרת ומלווה משפחות, מבוגרים וילדים [וגם את הילדים שלי] בתהליך מיוחד, ללא תרופות, במטרה לאזן, לנקות ולחזק את מי שסובל מבעיות קשב וריכוז. אני מודה ושמחה על כך, שישנה חלופה נכונה, ושברוב וככל המקרים, ניתן מענה חלקי ו/או מלא לחוסר השקט, שנוצר מטבעו, לאדם או ילד, הסובל מבעיות קשב וריכוז. לקוחותיי המרוצים, מודים ומופתעים משיפור רב!

Image by Pawel Czerwinski

הֲסָרַת עַיִן הָרַע וְדִבּוּק

כישוף | מיגור לטיהור | המסלול לזרימה נקייה, אנושית וטהורה יותר המוגש ע״י ידע רב שאיחדתי בדרכי ׳אור-הלבונה׳

אחדתי ידע רב ועמוק המושתת על מידעים רבים המגיעים גם מתחומי הידע הקבלי וממרחבי ידע נוספים ועתיקים. ישנן דוגמאות רבות של הצלחה במיגור: קללות, כישופים, עין-הרע ועוד. יש מי שיביט מהצד ויראה בדרך הפעולה שלי כמשהו דימיוני ולא מובן, אך לקוחותי שכן מאמינים השתמשו בדרך ויצרו לעצמם, דרכי-מציאות [רפואית, עיסקית, נדל״נית ועוד…] טובה יותר.

Acupuncture old book

שׁונִישִׁינְשִׁין

שיטת דיקור יפנית ייחודית לתינוקות מיום לידתם, לילדים ולבני נוער, ללא מחטים

קליניקת "אור הלבונה", מתמחה בטיפול בשיטת דיקור יפנית ייחודית, שמקובלת מאוד ביפן, מלפני כ - 300 שנה. שיטה זו, מתאימה לתינוקות מיום לידתם, לילדים ולבני נוער, ודוגלת בכך, שרצוי לא להכאיב לילדים בזמן טיפול, ולכן, יש להימנע ממחטים פולשניות ודוקרות. בשיטת "שונישין", במקום המחטים המקובלות בדיקור, הטיפול נעשה בכלי מתכת מיוחדים, שבעזרת מגע קל או שפשוף בנקודה מסוימת משחררים אנרגיה עודפת ומביאים לאיזון ולרפוי.

Image by Nature Zen

תּוֹדָעָה תְּזוּנָתִית

הַקְשָׁבָה תְּזוּנָתִית להשלה במשקל ולגמילה מסוכרים, מטוגנים ועוד.

תודעה תזונתית בריאה - זו לא דיאטה רגילה, אלא, השלת קילוגרמים בלי מאמץ פיזי. זהו שינוי מהותי תודעתי - תפיסתי תוך חיבור והקשבה נכונה לגוף שתמיד יודע מה הכי נכון בשבילו. על ידי שינוי המקור הרגשי, זיהוי הטראומות וניקוי שלהם ברמה השורשית, אין עוד צורך בשינוי תזונה והרגלי אכילה. השינוי מתרחש מעצמו ומביא לירידה במשקל ולשמירה עליו.

Image by Hans-Peter Gauster

הִתְיַעֲלוּת הַזְּרִימָה הָעִסְקִית

ייעוץ והכוונה עסקית תוך חיבור לאנרגיית הנשמה
בעל עסק, יחדיו נרכז חשיבה ואנרגיה שתוביל אותך לבחור נכון: מה, איפה, מתי ועם מי!

מזה שנים רבות, ש - 'אור הלבונה' מרכזת את היכולות האנרגטיות השונות על - מנת לדייק, למקד ולכוון את המטופלים להגשמה בחייהם. יכולות אלו, יצרו יחדיו כלי הכרחי לבעלי עסקים בכל התחומים, מאחר והן נוגעות ועוזרות למערכת היחסים של בעל העסק מול העסק שלו. להיות בעל עסק משמעותו לקבל המון החלטות בזמן קצר, שמטרתן להיטיב עם העסק. כל החלטה נכונה אמורה להוביל לרווחת העסק ולהצלחתו.

The Future

יְעוּץ קַרְיֵרָה

קבלת החלטות דרך העצמה עצמית

רבים נוטים לחשוב שהדור בו אנו חיים הוא דור מבולבל, כאשר האופציות אשר קיימות בפני כל אדם הן אינסופיות. בדורות הקודמים לא היו כל כך הרבה אופציות לפרנסה ודרך החיים הייתה פשוטה יותר ומרוכזת בעיקרה בצרכים הקיומיים ובהישרדות. "להביא אוכל הביתה" ולספק את צרכי המשפחה, היו הערכים הבסיסיים, ומספר המקצועות היה קטן יותר מהיום. זה הביא לכך, שמונחים כמו "העצמה עצמית", "ייעוץ קריירה" וגם "קבלת החלטות" לא העסיקו אנשים לאורך זמן. אנשים היו מתחתנים, בונים בית, מביאים ילדים לעולם, הולכים לעבודה וחוזרים הביתה לעת ערב. צעירים, לא היו נוסעים "לחפש משמעות" בהודו ולא החליפו עבודה מדי שנה. אך היום, האופציות בהחלט רבות יותר, ואנשים כבר יותר מודעים אליהן, מה שגורם להרבה אנשים להרגיש מבולבלים ולא למצוא את הדרך המתאימה להם בחיים.

צרו איתי קשר עוד היום, או תאמו פגישת הכוונה טלפונית, ללא עלות, כדי לברר אודות הגישה הייחודית שלי ולקבוע פגישה להמשך עבודה משותפת.

bottom of page