top of page
Chinese Medicine Herbs

לָקוֹחוֹת מַמְלִיצִים

מה המטופלים שלי אומרים

דוגמאות למשובים שקיבלתי ממטופלים, שעזרתי להם בשיפור בריאותם ואורח חייהם הכללי. צרו קשר עוד היום כדי לתאם איתי פגישה ולהתחיל את תהליך הריפוי שלכם.

לָקוֹחוֹת מַמְלִיצִים: Testimonials

התוודעתי ללירן לאחר שהגעתי לייאוש כולל ממצבה הבריאותי של בתי בת הארבע. לאחר אשפוז ארוך במחלקת טיפול נמרץ בתי הגיעה למצב קטסטרופלי של עייפות משתקת, עצבנות וחוסר שקט נפשי. כשנתקלתי בהמלצה על לירן ששמעתי מחברה, התקשרתי ונעניתי בקול רגוע ומנחם. לירן שאלה מהו שמה של בתי ומה תאריך הלידה שלה. לא הבנתי למה היא צריכה את הפרטים האלו אבל כבר נואשתי מעצותיהם של אחרים ופשוט התמסרתי. תוך 3 ימים לאחר טיפול מידיה של לירן ראו שיפור מידי, בגוף וגם בנפש. אחרי העזרה עם בתי גם אני התחלתי במערכת יחסים של תמיכה עם לירן. היא העירה לי כי היא שמה לב שמצב בריאותי אינו טוב ואני שיתפתי אותה כי אני מתמודדת עם מחלת הסרטן. גם פה לירן הוכיחה את עצמה, חיזקה אותי כאשר התייעצתי אתה לגבי מהלכים ומחשבות בחיי האישיים. העזרה שלה, והזמינות המהירה שלה (גם דרך שיחות טלפון) מעניקות לי אורך רוח ותחושת שלווה של הקלה. בכל בעיה תמיד הייתה קשובה וסיפקה פתרונות של ממש. בתור אחת שחוותה את הטוב הזה עם לירן, אני שמחה להמליץ לכל אחד שמתקשה בדבר מה בחייו לפנות אליה ולשנות מרע לטוב. בעיני, לירן היא באמת נשמה גדולה מהחיים ואני שמחה על כך שזכיתי להכיר אותה ואני ממליצה עליה מכל הלב. היא כבר תראה לכם את הדרך. לירן, תודה על הכל!

דנה לוי: מטופלת

במשך הרבה שנים חייתי את חיי כמצב של מאבק מתמשך וראיה צרה שמתמקדת רק במה שמביא אתו היום, ללא אופק לעתיד. זוגיות שכשלה לי, היותי אם חד הורי לשתי בנות, עבודה במקביל במספר מקומות עבודה מתחלפים הביאו אותי למצב של ייאוש ותסכול ללא אויר לנשימה. חייתי במצב של הישרדות. כאשר החלטתי באותו יום להתקשר ללירן, למרות שגררתי את הטלפון הזה זמן מה, זו הייתה יריית הפתיחה לשינוי העצום שהתחולל בחיי בזכותה. לירן לימדה אותי להקשיב לקול הפנימי שלי, להתעמק ברחשי הנפש וכיצד להתנהל בחיי בצורה בטוחה וחסרת פחדים. היום אני מרגישה שהאיזון חזר אל חיי ושאני שולטת בהם, ולא הם בי. לירן נותנת לי כוחות עצומים, ובעיקר מלמדת אותי איך לעשות את הדברים לבד, אני לומדת לטפל בעצמי ולא תלויה בלירן, וזה מאוד שונה ממטפלים אחרים שהייתי אצלם. כל שיחה או התכתבות סמס עם לירן חיזקה אותי יותר ויותר בתהליך וכיום אני יודעת שבלעדיה הייתי ממשיכה לשקוע במקום חשוך ופאסיבי. היום הכוחות שהיו טמונים בי ונחשפו תוך כדי השיחות עם לירן- הם גלגל ההצלה שלי. לירן היא אוצר אמתי.

שרה: מטופלת

במשך שנתיים חייתי תחת סבל פיזי אדיר של כאבים גופניים איומים שהשתלטו לי על כל הגוף. נואשתי מהטיפולים שהציעה לי הרפואה הקונבנציונאלית והתאכזבתי מאלו של הרפואה הלא קונבנציונאלית. הייתי בכל הבדיקות הפיזיות האפשריות אך כלום לא עזר. ואז הגיעה המלאכית שקוראים לה לירן. כבר מהטיפול הראשון עם לירן חשתי הקלה שכבר לא זכרתי שקיימת, כאשר לירן זיהתה את מקור הבעיה ואת אופן הריפוי, כמחלה אוטואימונית. בתור מטפלת בעצמי וככזאת שהייתה למודת ניסיונות כושלים אצל מטפלים אחרים, אני יכולה להעיד שלירן היא משהו מיוחד. תמיד זמינה אלי בכל שעה של היום ומאפשרת לי להבין מה מתחולל בגוף שלי כדי לזכות בהבראה. אתה אני מרגישה ביטחון בלומר את התחושות והמחשבות הפרטיות ביותר שלי, ללא חשש מביקורת או חוסר הבנה.

איילה: מטופלת

יש לי חברה שמצב החיים שלה מאוד קשה והיא נמצאת תקופות ארוכות במצב ירוד של חוסר שליטה. כאשר ראיתי שבמהלך חצי שנה תמימה היא עברה ממצב של נפילה נפשית למצב בו מצליחה לשמור על יציבות חיובית בעזרת לירן, החלטתי להיעזר בלירן גם עבור המצב המתוח עם בתי בת ה-27. כיום המצב בבית מאפשר התנהלות רגועה יותר ובלי התפרצויות, שהיו בעבר תדירות ונפיצות מידי יום.

שרון: מטופלת

אני לא יכול למצוא תיאור אחר לחוויה שחוויתי עם לירן חוץ מאשר וואו! מעולם לא חוויתי טיפול כל כך פרטני כמו עם לירן (במשך 30+ שנות חיי עברתי עשרות מטפלים, סדנאות ושיטות שונות, חלקם עזרו יותר וחלקם פחות). לפני כמה חודשים פגשתי חברת נפש שהייתה במצב נוראי של חוסר אנרגיה, סמרטוטיות, תשישות גופנית ונפשית. לאחר חצי שנה פגשתי אותה במקרה שוב, והבחורה שנגלתה לעיני הייתה אדם אחר לחלוטין- זקופה, מטופחת, מפוקסת, חדורת מוטיבציה ורעב לחיים, מדהימה- ההיפך המוחלט של אותה דמות תלושה שפגשתי לפני חצי שנה. בהיותה חברת נפש שלי היא ישר זיהתה שאני נמצא כעת בתקופה לא קלה, מלאת תסכול. היא הציעה לי את הטלפון של לירן, ומבלי להסביר מה עברה אתה רק הפצירה בי שאתקשר אליה כי "עבורי זה היה מצב של צומת דרכים: או להתחיל טיפול פסיכיאטרי או לדבר עם לירן". השאר היסטוריה. ההוכחה לשינוי המדהים עמדה מולי, ובאמת התקשרתי ללירן. אמרתי לה בשיחה הראשונה שאני סקפטי לגבי הטיפול כי כבר נכוויתי בעבר, אך בגלל שראיתי את חברתי השתכנעתי לנסות. בפגישה שלי עם לירן נדהמתי איך ידעה לומר לי דברים על חיי שרק הקרובים אלי יודעים עליהם. בתור אדם חרדתי נטיתי לרוב לחוש תשישות ממחשבות חוזרות ושאינן פוסקות לגבי דאגות בחיים באופן אובססיבי, שהביאה לנדודי שינה. אחרי השיחה עם לירן, הרגשתי משהו שהיה זר לי כבר תקופה ארוכה- שקט. פתאום המחשבות הורידו את הרגל מהגז וחזרתי לשפיות. לירן הייתה זמינה בכל רגע וקושי בו נתקלתי וידעה לזהות בדיוק את מקור הקושי וכיצד עלי להתנהל. הכישורים המיוחדים שלה גרמו לי לחוש צלילות שכבר שכחתי שאני יכול לחוש. זה היה כל כך חזק ואנרגטי ובאמת שאני לא יכול להסביר את זה, רק להעיד שהתוצאה מדברת בעד עצמה. דרך הטיפול עם לירן הבנתי שיש דברים שפשוט נמצאים מעבר לשליטתנו, והיא, כשליח שמעביר את התדרים השולחים לעברנו מסרים- מעניקה את האפשרות להיפתח, ולהשאיר את העכבות והחשדנות המנוונת מאחור. כשבחרתי לתת לזה הזדמנות, הכוח של לירן מילא אותי וזכיתי בטיפול מהיר ואפקטיבי ללא עוררין.

ש': מטופל

פגשתי את לירן בבריכה ברמת ישי בזמן שיעור שחיה. לירן היא מדריכת שחיה מוסמכת מוינגיט ומוסמכת לעסוק ברפלקסולוגיה ועיסוי. הטיפול של לירן בצוואר שלי במהלך השיעור שיחרר לי את התנועתיות המוגבלת בצוואר. בזכותה הבנתי שסגנון השחיה שהכרתי גרם לי לכאבי גב תחתון. היא לימדה אותי תרגילים להרפייה בתוך המים ומחוצה להם. לימדה אותי שחיה נכונה והכאבים נעלמו. במהלך השיעורים לירן גילתה דלקת ברגל. נתנה לי תרגילים והדלקת אכן עברה. בשבילי לירן היא קוסמת. אתם מוזמנים להתקשר אלי להמלצה אישית 050-2532580

הדס: מטופלת

הכרתי את לירן במפגש בנות ושמעתי מחברה משותפת שהיא אדם מאוד מיוחד. המצב שלי עם הבן שלי כבר כל כך ייאש אותי והגיע למצב של חוסר תקשורת שהיה מתיש וכזה שחייב להשתנות. כמובן שהייתי סקפטית בתחילה אבל פשוט הלכתי על זה. לירן התגלתה כתופעה. מנער שכועס על כל העולם כי נכשל ב-4 תאוריות, לא רוצה לקום מהמיטה בבוקר, לא מחייך כבר מעל 4 שנים (!) ולא מתקשר איתי, פתאום שינה את עצמו 180 מעלות. פתאום הילד מחייך, פתאום קם לבית הספר, וכמובן- עבר סוף סוף את מבחן התאוריה. לא האמנתי, אך הוא חזר לתקשר איתי כמו ילד ואימא שלו. אני מודה ללירן ששינתה את חיינו והחזירה את האופטימיות לבית שלנו.

ס': מטופלת

שילה - 23/10/17 לאחר יממה של לקיחת טיפות קלטתי שמודעות חדשה נכנסה למחשבותיי. מודעות של הבחנה וניתוח, מחשבות על איך אני ניראת, על חוסר הכבוד העצמי שלי במקום העבודה. מודעות חדשה שיש להתייחס לעולם החיצוני-פיזי בחשיבות יותר גדולה ממה שאני מתייחסת בהווה. יכולת עמידה מול המתוק ,נחישות , מודעות לסביבה הלא מפרגנת בעבודה ובמשפחה שיחרור כעסים. רגיעה ושקט ממחשבות בראש הפיתוי למתוק פחת, התיאבון פחת, לעתים קרובות אני מאלצת את עצמי לאכול בערב. שינויים במודעות לגבי התנהלותי בתחומים רבים בחיי. ואני זורמת עם ההוצאות הכספיות שבאות "כאילו" בצורה ספונטנית. נראה שנטל/משקל כבד ירד מעליי, ישנה תחושת הקלה בגוף ובחיי היומיום. ירדתי כבר כ3 ק"ג בשבוע הראשון יישר כח. תודה לך לירן. עלי והצליחי בכל מעשייך. שילה

שילה: מטופלת

מהרגע הראשון הרגשתי שזה משפיע עלי. הרגשתי שהחזרתי לעצמי את השליטה ושהאוכל כבר לא שולט בי. זה גורם לי להפחתה בתאבון על גבול החוסר תאבון. במידה ואני עסוקה אני לא מרגישה שהאוכל מנהל אותי ושאני אוכלת רק כשבאמת אני רעבה. אני אוכלת עם מחשבה ויש לי יותר מודעות לגבי מה וכמה אני אוכלת. ירדתי בערך 2 ק"ג בשבוע בפן הפיזי אבל בפן הרגשי אני מרגישה נמרצות. קלילות. מצב רוח מרומם. עלי לי הביטחון העצמי. דימוי הגוף שלי עלה. אני מרגישה טוב מאוד עם עצמי ואני גם מקרינה את זה החוצה. לפעמים הייתי קמה בלילה כי הייתי רעבה אבל התמצית עזרה לי לדכא את התיאבון בלילה. אני מרגישה הרבה פעמים במשך היום חוסר תאבון וכשאני אוכלת אני מרגישה שובע בעוד שלפני זה הייתי אוכלת בכמויות ולא מרגישה שום תחושת שובע וזה היה ממש מתסכל אותי

עינב: מטופלת

לירן, אף בית חולים, אף רופא ואף אנטיביוטיקה לא עזר לאלי עם הנפיחות בכף הרגל ופתאום את הצלחת להוריד כל הנפיחות מפגישה ראשונה. אנחנו היינו מיואשים ותודה לך על העזרה והידע שהרעפת עלינו. תודה ושוב תודה!!!

א׳

לא יאומן. ילד בן 8. עדין ישן איתנו. ביוזמה שלו מהיום הראשון עבר לחדר שלו עם הירדמות עצמאית. בבית ספר יותר רגוע ושומר על הימצאות בטופ הפרמידה של התנהגות טובה. ילד שיותר עוזר. לוקח יותר יוזמה. בגרות רגשית מדהימה משבוע בלבד של תמציות. אין יותר התפרצויות זעם. אני ממליצה לכל מי שיש לו בעיות רגשיות לילדים ושלא מצא טיפול בשום דרך. ילד לפני טיפול בריטלין. מהמם.

דבי

באתי ללירן היום עם כאב גב תחתון איום שהקרין לרגל . הגעתי צולעת ובקושי יכולה להתכופף. לירן טיפלה בי בשיטת טיפול שונישין, שיטת טיפול במגנטים ..נעימה, לא כואבת ואפילו מרגיעה...להפתעתי בתום טיפול של 10 דקות קמתי על הרגליים זקופה ובלי שום כאב. מדהיםםםם . תודה לירן !! מילים לא יסבירו ...ממליצה בחום להתנסות!! מחר אני אצלה עם הבן הקטן שלי

איה

שמי שרה בלאו ואני כותבת את הדברים בהוקרה מלאה ללירן שמלווה את בעלי במשך כשנתיים. בעלי חולה במחלת הפרקינסון ועוד מחלות. לפי שלירן נכנסה לחיינו הוא לא יכולה היה לבצע כמעט שום פעולה לבד גם הבסיסיות שביניהן. הוא היה מכונס בעצמו וכמעט ולא תקשר איתי. ברגע שלירן נכנסה לחיינו נכנסה גם תקווה. אפילו יכולה לומר שקיבלתי את בעלי מחדש. מכל טיפול וטיפול מצבו הפיזי והנפשי השתפר. הוא התחיל ללכת, לאכול ולשתות לבד. הוא הרגיש יותר חזק וחיוני וזה כמובן השפיע על מצב הרוח שלו ועל התקשורת בינינו. לפני המחלה היה לי בעל עם שמחת חיים. אהב לצחוק ולחייך וכל זה לא היה קיים מאז שחלה במחלה. ברגע שלירן נכנסה לחיינו חזר לספר בדיחות. חייך הרבה ותמיד חיכה שלירן תגיע. לירן כל הזמן היתה בכוונה לשפר את מצבו. כשמשהו לא עבד היא תמיד חיפשה וניסתה להבין מה נדרש עוד. ההתמדה והאופטימיות שלה נתנו לנו כוח וממש חיכינו למפגשים. תודה לך על האהבה והמסירות שהבאת לטיפול. היום הוא הולך מצוין. לפני כן הלך בצעדים קטנים שאופיינים לפרקינסון. הדיבור שלו השתפר ואני מקווה שישתפר הלאה. זרימת הדם בידיים בגלל אי-ספיקת לב היתה נוראית. כפות ידיים וכפות רגליים כחולות. זה נעלם וחזר לצבע הרגיל. לירן המטפלת הראשונה שהצליחה לקדם ולשפר את מצבו. ממש עזרה לו משמעותית.

שרה בלאו

שמי שימרית ואני מטופלת של לירן מעל ל-3 שנים. כשהכרתי אותה הייתי בדכאון לא פשוט שממנו הגעתי לתת-משקל. בעזרת הטיפולים האנרגטים שלה יצאתי מהדכאון וחזרתי למסלול החיים מחוזקת ועם המון ידע שקיבלתי ממנה על עצמי. האמונה של לירן, המסירות והמחויבות שלה משכו אותי אליה מיד אחרי שיחה אחת איתה והיא הוכיחה את התכונות האלה לאורך כל הדרך. וכך היא פועלת. "אין בעיה שאין לה פתרון" - יש ללירן משפט שהיא חיה על פיו והיא לא תוותר עד שהיא תמצא את התשובה לבעיה. בהמשך חוויתי את הטיפול שהיא רוקחת בחסד עליון. היתה לי בעיית התמכרות לגראס מעל 20 שנה. נעזרתי בטיפות שלה שנועדו למטרה הזאת - לנטרל מהתמכרויות ואני כבר תקופה לא מבוטלת ללא העישונים. אני מדברת על עישון יום יומי במהלך 20 שנה. הקושי שלי להפסיק בעיקר היה כי לא הצלחתי להחליט האם אני בעד או נגד הסם הזה. ברגע שהתחלתי את הטיפות, יומיים אחרי, הדילמה הזאת פשוט לא היתה יותר וקיבלתי חוזק מטורף שפשוט גרם לי להפסיק. אני עדין בתוך התהליך וקולטת שיש התמכרויות נוספות שאני מטפלת בהם על הדרך וטוב שכך. תודה לירן על מי שאת - לאורך כל הדרך התרגשתי מרמת האמונה הבלתי מתפשרת שלך כשאת מוכיחה איך זה עובד גם בחיים האישיים שלך (ממליצה לכל מי שרוצה לשמוע את הסיפורים מעוררי ההשראה שהיא עברה). אוהבת אותך ומודה לך ויודעת שיש לנו עוד דרך ארוכה יחד

שימרית

שיחה בין ילד בן 8 שנוטל טיפול לבין אחותו בת ה-10.
היא: "למה הטיפות?" הוא: "זה עוזר לא להיות פחדן ולא לחלום דברים רעים" היא: "אז אני גם רוצה. זה עובד? הוא: "בטח. את לא רואה אצלי?" היא: נו אמא. אני רוצה הוא: "לא משלי כי אז לא יהיה לי".

תועד על-ידי האמא

אני חולה בפיברומיאלגיה. בת 49, נשואה+ 3 ילדים בגירים. מאובחנת ומטופלת מזה כ- 10 שנים. בחודש ספטמבר השנה "קרסתי" לגמרי. לא יכולתי יותר לשאת את הכאבים, לא הצלחתי לעמוד על רגליי או ללכת בלי תמיכה או עזרה (כיסא גלגלים) כך שרוב הזמן הייתי במצב של שכיבה בתנוחה ספציפית אפופת כאב וקהת חושים מרוב תרופות אבל..... כלום לא עזר לי!!! עד שיום אחד בתחילת חודש נובמבר – בשיאו של יום קשה ומייאש (שינה רצופה של יומיים) באה לבקר אותי אישה יקרה... לקראת סוף הביקור הציעה לי כבדרך אגב – שאולי יהיה לי כדאי לפנות למטפלת אלטרנטיבית פה ביישוב, אמרה שמכירה אותה וסומכת עליה...לדעתה תוכל לעזור לי במשהו. ביקשתי מתוך נימוס מס' טלפון. לא חשבתי להתקשר. לא חשבתי כלום. מאוחר יותר בשעות הערב משהו התעורר בי והחלטתי להתקשר. התקשרתי ללירן. לא ידעתי מה אני רוצה אבל לירן מיד קלטה אותי. דיברנו וקישקשנו. שיחה כייפית וזורמת כחצי שעה. בסוף אמרה לי -> אני יכולה לעזור לך. אני יוכל לעזור להקל עלייך את הכאב. תבואי מחר בבוקר. בבוקר.....התעוררתי עם תחושה מוזרה – התברר לי שקיבלתי מחזור. תופעה חריגה עבורי היות וכמעט שנתיים אני לא מקבלת מחזור. התקשרתי ללירן וחשבתי אול לדחות את הטיפול אבל לירן התעקשה לראותי אותי. לדבריה, במהלך הלילה "אבחנה אותי" והכינה לי טיפות שאתחיל לקחת ובהמשך אבוא לטיפול פיזי. התארגנתי, התקלחתי, התלבשתי לקראת בואה של לירן, ואז קלטתי...אני עומדת על הרגליים...לבד...בטבעיות... מבחינתי היום הזה היווה פריצת דרך משמעותית בדרך להחלמה שלי. משהו באנרגיות שקיבלתי, פשוט עבד. לירן הגיעה ולא היתה מופתעת ממה שעבר אלי. היא הצליחה להתחבר אלי מרחוק בדרך שלה ולעשות לי "ריסטרט". אמרתי לה שהמטרה שלי בטיפולה אצלה היא להביא את הגוף שלי למצב שיאפשר לי לקבל את הטיפול התרופתי הנדרש. כמו כן הדגשתי שאני לא מפסיקה לקחת תרופות, אבל אני בהחלט מרגישה שהליווי והתמיכה שהיא מציעה נכונים לי. ויצאנו לדרך... כולם סביבי ראו את השיפור. שאלו אותי: "מה הטיפול?" זה היה לי מאתגר ומענין לנסות להסביר, להגדיר מהו בעצם הטיפול? אני מספרת שאני מטופלת אצל מטפלת אלטרנטיבית. בעלת הכשרה מקצועית בתחומים כמו דיקור, פרחי באך, תמציות, רפלקסולוגיה וכד' וגם טיפול שמבוסס על מגע. העברת אנרגיות במגע. אני חושבת שזה סוד הקסם בטיפול של לירן – היא מאוד מקצועית ומאוד מעודכנת. היכולת שלה להגיע ולהתחבר לרבדים הכי עמוקים ומשמעותיים ש"תקועים" אצל המטופל ומשם, ברגישות ובשיתוף פעולה להצליח להוביל לנקודת אור. להראות את האור בקצה המנהרה – לגרום למטופל להאמין שאפשר להתחיל "לחשב מסלול מחדש". סיפרתי לרופאת המשפחה שלי שמאוד מאוד שמחה לשמוע ולראות את השיפור, ששילבתי טיפול אלטרנטיבי. היא מאוד מאוד התרשמה (ובעצמה מאמינה מאוד בשילוב) ואמרה שמה שזה לא יהיה – מבחינתה התוצאה מדברת בעד עצמה. ביקשה מס' טלפון כדי לנסות להשפיע על בת משפחה שלדעתה תוכל להפיק תועלת מהטיפול. אז לסיכום – זה הסיפור שלי. אני עדין מטופלת, עדין מתחזקת. ועד עדין ימים פחות טובים. אבל מה שבטוח אני בדרך הנכונה.

רחל

בני בן 14 וסובל מפחדים וחרדות. עיקר הפחדים שלו נסובים סביב הפחד ממוות ובאים לידי ביטוי בעיקר בלילות. הוא היה מתעורר באמצע הלילה ולא מסוגל לחזור לישון כל עוד יש חושך בחוץ. ניסינו טיפול פסיכולוגי, שלא סייע בהפחתת הפחדים ואז הגענו ללירן . . . איך שנכנסנו, לירן ביקשה מהבן שלי לבחור לעצמו את התמציות, בהכוונה שלה, שהוא מאמין שיעזרו לו להתמודד עם הפחדים. לאחר טיפול מדהים, מיוחד ומכונן, שבו הבן שלי רקח לעצמו את התמציות, הוא שיתף "אני מרגיש שרוגע מתחיל לזרום בגופי". אחרי שראיתי את המוטיבציה שקיימת אצל הבן שלי, נער מתבגר, בלקיחת התמצית הבנתי שבחרתי נכון! לירן מצוינת, מקצועית ויודעת מה היא עושה!

אמא שעכשיו ישנה בלילות

לירן, אני סובל מלחץ דם גבוה מזה כשנה. הערכים עמדו על 185*115. גבוהים מאוד לכל הדעות ומצב מלחיץ ומבהיל למדי. איכות השינה הייתה לא טובה ובנוסף חוסר שקט שגם כך מאפיין אותי. תמצית שנתת לי למשך שבועיים עשתה שינוי מהפכני. אני גם כך איני טיפוס שמתמסר ומאמין, אבל במקרה הזה באתי כולי חיובי לתהליך. אין לי במה לתלות את השינוי למעט התמציות לחץ הדם עומד כרגע על 140*80 ורוצה הייתי להאמין כי ירד עוד אני מרוכז ומחודד יותר ושנת הלילה השתפרה מאוד. אני קם רענן יותר ופחות עייף מקודם. חיפשתי גורמים אחרים שהיו יכולים לתרום ולהשפיע לחיוב וליצור את השינוי והדבר היחידי בו ניתן לתלות את השיפור הדרמטי הוא התמציות בוש שנתת לי. תודה רבה...!!!!!

רון

ללירן הגעתי דרך חבר יקר באוגוסט 2018. הייתי מאד מבולבלת סביב אהבה שחלפה ונגמרה לה שלא הצלחתי לשחרר הטיפול שעשתה לי זה עבד בשבילי: נהיה לי סדר, שקט בראש, הצלחתי להתרחק מהסיטואציה ולהשלים את הפרידה רגשית מה שמאוד אהבתי אצל לירן היה גם שהיא נתנה לי כלים לטפל בעצמי וליוותה אותי טלפונית הכל בפרגון מלא ובאמונה שאני יודעת הכי טוב לטפל בעצמי במאי התחלתי לסבול מנדודי שינה וזה השפיע על התפקוד היומיומי שלי אני לא צריכה לספר לכם מה חוסר שינה עושה לבן אדם... לירן מיד פעלה לעזרתי והשינוי הורגש תוך יום. לירן ליוותה אותי באופן מסור כחודש ימים כפי שהבטיחה לי אני מרגישה שקשה לי מאד להסביר וגם להבין מה בדיוק לירן עושה אני רק יודעת שזה עובד ושאני בידיים טובות ידיים מכילות שמטפלות ומסייעות במצבי לחץ נפשי או חוסר וודאות אני חושבת שזה קשור לשחרור חסימות רגשיות בראש ובנפש מאחלת למי שרוצה שקט להגיע ללירן עפרה גלעד 058-7655755

עפרה גלעד

תודה מקרב לב ללירן תקשור רפואי מקדם ומחלים בשבועיים האחרונים אנחנו מקבלים את טיפולה המסור והעקבי של לירן המדהימה אין ספק שתרומתך והיכולות שלך מורגשות ומשפיעות עלינו לטובה נמשיך להשתמש בשירותייך המרפאים להמשך חים מלאים בריאות ואנרגיות טובות

עדי מרציאנו

בחודש האחרון במהלך טיפולי ההקרנות של בעלי (אחרי הוצאת גידול סרטני), זכינו לטיפולה ותמיכתה מרחוק של לירן אשר ליוותה במסירות לכל אורך הדרך ושלחה את הקסם שרק היא יודעת לעשות. אנו מרגישים את השפעתה מרחוק ואת תמיכתה המרפאה ומודים מקרב לב על האנרגיות שהחדירה לגופנו וביתנו

ג׳ - רחובות

דווקא בימים כאלה, במיוחד שממליצים לצמצם מגעים אני חייבת להצליץ על טיפולים אנרגטיים של לירן מ"אור הלבונה". הסיפור שלנו עם לירן התחיל לפני 7 שנים כשהיא באורך הפלא הרגיעה את בתי בת ה3. כל זה נעשה מרחוק, היא הפעילה את קסמיה ותוך דקות הילדה שצרחה באוטו פשוט נרדמה. מאז אני משתמשם בקישרון הנדיר של לירן לפתור כל בעיה קטנה כגדולה, כולל בעיות רפואיות וממליצה בחום על 'אור הלבונה׳

ורוניקה ג

במהלך השנים האחרונות הייתי ברמה נמוכה מאוד של אנרגיה וכך גם הדחף שלי בעבודה, תחביבים, משפחה ובעצם הכל. לאחרונה הגעתי לנקודת שפל בקריירה שכללה איבוד מקור פרנסה ותעסוקה. הייתה לי שקיעה אנרגטית חזקה שבאה לידי ביטוי בחרדות חזקות, נדודי שינה. כתוצאה מנדודי שינה, מחשבות רעות וחלומות קשים אשר (אשתי אומרת) הביאו להתבכיינות משינה. בימים האחרונים, בעקבות הטיפול של לירן משהו הרגיע אותי. אני ישן טוב בלי חלומות. יש לי כוח אנרגטי חדש לקום ולעבוד פיזית ואפילו לגרור אחרי את הילדים והשכנים. אני שמח עם עצמי ומדי פעם גם מחייך - ועל כך אני מודה לך מאוד !!!

שחר

בשיחה שהיתה לי עם Liran Coriat הבנתי באופן מאד צלול ובהיר, שהקורונה הכריחה אותנו להיכנס פנימה, בצורה מאד חד משמעית. היא הכריחה את כולןם להיכנס פנימה, וככה גם עזרה לנו להישאר בפנים בסוג של שקט שאפ אחד או אחת מאיתנו לא הכירו כבר תקופה ארוכה. וזה התחבר לי מאד למשמעות של ייעוד, שכבר כתבתי עליה כאן. יש לנו ייעוד מסוים, שבמילים של רבי נחמן, נקרא הניצוץ המקורי שלנו. כשאנחנו מדברים על ייעוד הרבה פעמים אנחנו חושבים על מקצוע או תפקיד מסוים, אבל מקצועות ותפקידים הם רק כלים להביא לידי ביטוי את הייעוד שלנו, להביא לידי ביטוי את המהות או הניצוץ המקורי שאותו אנחנו רוצות לייצג בקיום הפיזי הזה. עכשיו,בעולם של לפני הקורונה, היינו עסוקות בלבדוק איזה סטטוס (בחיים, לא בפייסבוק) יביא לנו מקצוע או תפקיד כזה או אחר. כמה כסף יזרום אלינו דרכו. ובכך בעצם הרבה פעמים התנגדנו לקיים את הניצוץ המקורי שלנו. כי לדעתנו הייעוד שהתגלם בו לא היה מספיק מבחינת הערכים שבתוכם חיינו. שהדבר שהכי מייצג אותם זה הfomo. הפחד להפסיד משהו שקורה לאחרים.בשיחה שהיתה לי עם Liran Coriat הבנתי באופן מאד צלול ובהיר, שהקורונה הכריחה אותנו להיכנס פנימה, בצורה מאד חד משמעית. היא הכריחה את כולןם להיכנס פנימה, וככה גם עזרה לנו להישאר בפנים בסוג של שקט שאפ אחד או אחת מאיתנו לא הכירו כבר תקופה ארוכה. וזה התחבר לי מאד למשמעות של ייעוד, שכבר כתבתי עליה כאן. יש לנו ייעוד מסוים, שבמילים של רבי נחמן, נקרא הניצוץ המקורי שלנו. כשאנחנו מדברים על ייעוד הרבה פעמים אנחנו חושבים על מקצוע או תפקיד מסוים, אבל מקצועות ותפקידים הם רק כלים להביא לידי ביטוי את הייעוד שלנו, להביא לידי ביטוי את המהות או הניצוץ המקורי שאותו אנחנו רוצות לייצג בקיום הפיזי הזה. עכשיו,בעולם של לפני הקורונה, היינו עסוקות בלבדוק איזה סטטוס (בחיים, לא בפייסבוק) נקבל ממקצוע או תפקיד כזה או אחר. כמה כסף יזרום אלינו דרכו. ובכך בעצם הרבה פעמים התנגדנו לקיים את הניצוץ המקורי שלנו. כי לדעתנו הדרך שבה הייעוד שלנו התגלם בו לא היה מספיק מבחינת הערכים שבתוכם חיינו. הדבר שהכי מייצג את זה, הוא הfomo, Fear Of Missing Out הפחד להפסיד משהו שקורה לאחרים. והקורונה באמת הרגה את הfomo. למשך כמה חודשים, כולם היו בבתים שלהם, והיה ברור שלא קורה בשום מקום משהו, שאנחנו בגלל הסטטוס, התפקיד או המקצוע שלנו מפספסים. ואנחנו עכשיו בתוך עצמנו, עם מערכות היחסים שהכי משמעותיות לנו (ואם לא, אז בזה צריך לטפל), וזו הנקודה שממנה צריך להתחיל את המשחק מחדש. מה דעתכןם?

דר' אמנה בריק-אהרני

ללירן היקרה תודה

לירן אהובה, לוות אתי באחת התקופות המאתגרות ביותר בחיי. תקופה של רכבת הרים רגשית של תהליך גירושין שהיה לי מאתגר וקשה. אני זוכרת שבפעם הראשונה ששוחחנו אמרת לי שאת לא מתאימה למה שאני צריבה, ואחרי יום נפתח משהו וזה יתאפשר. אני שמחה שזה קרה, בי אחרת לא הייתי זוכה ללוי שלך. 


הלווי הרגשי, האנרגטי והבלים שהענקת לי להתמודד הוכיחו את עצמם כל יום ויום. היו משימות קשות כמו שליחת אהבה רבה לאדם שמקשיח כל כך את ליבו כלפיי ומנטרות ששיננתי לעצמי השכם וערב בהנחייתך. כל אלו נתנו לי ארגז כלים משובח להתמודדות, גם אם לעיתים לא הבנתי הכל עד הסוף וחלק מהעבודה עשית בעצמך. הדיוק הנפלא ברשימת המזונות ששלחת לי הפחית באופן משמעותי הרבה צרכים שהיו למתוק למשל, הקטין באופן משמעותי את כמות האוכל שאני אוכלת ואף הפחית במשקלי. עוד הדרך ארוכה לרדת את כל המשקל הרצוי, אך בהחלט ההתחלה מבטיחה.

אני בטוחה שאפנה אליך עוד פעמים במהלך חיי, אולי אפילו קרוב ממה שנדמה נרגע. אי רוצה להודות לך על המסע המשותף שלנו בשלושת החודשים האחרונים, על הזמינות שלך בכל עת ובכל זמן להיות שם בשבילי. על הטיפול המעמיק שעשית ברבדים עמוקים של חוויות ילדותי, אנרגיות הגוף והנשמה שלי ובמסע שלי פה עם אחרים, שלעיתים פצע ופוצע עדיין ודורש התייחסות ייחודית.

מטופלת

הגעת אלי במו עלה שעף ברוח והתיישב לצידי 
והעלה מביט דומם ושואל מה ארצה 
הוא מאפשר לי לעלות עליו ונושא אותי אל על לשמיים 
משם הוא מראה לי עבר, הווה ועתיד. 
עוזר לי לאתר מקומות פצועים ולרפא אותם ממעופנו 
לעיתים, מנסיונו הוא רואה מה שאני איני מצלחה לראות 
וממשיך הלאה בשאני מחזיקה בעוצמה את גבעולו 
עפה ומתנדנדת לכאן ולשם 
בטוחה כי ישא אותי בבטחה למחוזות אליהם אני נדרשת עתה. 
והוא ממשיך ועף לפעמים מנחית אותי למנוחה וממשיך הלאה 
כל שכוחי נותן ומאפשר לו. 
שדות שחלפנו על פניהם, פתאום מופיעים בשנית 
אך הם שינו את פניהם ונראים אחרת 
ובחלוף על פניהם ממרום השמיים 
לעיתים עוד נדרש ליטוש אחרון להשלים, 
בדי שהשדה יובל להשתקם ולהצמיח מחדש את תוצרתו. 
והעלה צנוע ושקט, מעט נשמע... 
לעיתים מתמצת תובנותיו במילה קצרה 
וממשיך הלאה, מנקה את האויר, השדות, הלבבות. 
אני מודה לעלה על המסע הרך שהוא לקח אותי אליו 
על הבטחון שהשרה בי להתיישב עליו ולאחזו בשובל גבעולו 
תודה לירן שהיית העלה שלי 
העלה שעף וניקה בתקופה כל כך קצרה הרבה שדות נטושים.

מטופלת

לישון לילה שלם ובלי כדורי שינה 
אם קשה לכם לישון בלילה או שאתם מתעוררים עם מחשבות מטרידות, יש סיכוי שמדובר בהתקפי חרדה. לא הרבה יודעים לזהות אותם אבל אצלי זה היה מורגש כי זה חזר על עצמו בכל לילה. 
התווסף לזה כאב גרון, שבהתחלה חשבתי שזה לא קשור, אבל עם הזמן הבנתי שזה סימפטום שהגוף מפתח, קשור בנשימה- כל זה רק הגביר אצלי את החרדה. ואז הגעתי אל לירן קוריאט. היא עזרה לי ממש! 
רק התקשרתי אליה, לא ביקשה ממני לבוא לפגישה. "אין צורך" היא אמרה. 
"ספרי לי קצת מה מפריע לך, מה התחושה וכמה זמן זה נמשך", וכמו בקסם- תוך כמה דקות של שיחה היא עשתה את "הטיפול" ואני לא מגזימה אבל מהרגע שניתקתי את השיחה, חלפה רק שעה וכאב הגרון נעלם לחלוטין ויחד איתו גם החרדות פסקו. 
חזרתי לישון כמו שצריך ושוב הרגשתי שקט בגוף, רגיעה. התחלתי לספר לאנשים על הפלא... אבל למי שהכי חשוב נגשתי מיד- לאבא שלי. המלצתי לאבא שלי שהוא בן 67, גרוש שחי לבד לא מדבר עברת. סיפרתי עליו ללירן, על זה שהוא ישן אך ורק עם כדורי שינה ותרופות להפחתת חרדה. שנים זה כך, לא איזה משהו חדש כמו אצלי. מבלי לדבר עם אבא שלי בכלל, רק דרכי, שיחות עדכונים מה עובר עליו בכל יום ולמדוד במדוייק כמה ישן ואיך היתה השינה, תוך יומיים הוא נפרד מהכדורים של השינה וגם של החרדה. כעבור כשבוע, כבר הצליח לישון לילה רגוע משעה22:00  ועד7:00 שינה רצופה! בלי כדורים בכלל. 
אבא שלי הפך לאדם רגוע, ובכלל התנהל טוב יותר במהלך היום. אני מצליחה לדבראיתו שיחות ולארק מה שלומך? מה נשמע? היחסים שלי איתו השתפרן ממש. וכל זה בזכות השינה. אבל את הקרדיט המלא אני נותנת ללירן שבלעדיה לא היה לי האומץ להתחיל את היום, לתפקד ולעבוד ולהתנהל עם אנשים. 
מרגישה שהרווחתי לא רק את החיים שלי, אלא גם את אבא שלי. 
תודה ענקית ללירן קוריאט, שווה כל שקל. 
אם אתם סובלים מהפרעות בשינה, מרגישים חרדה, אל תחכו ואל תעברו את זה לבד, תפנו ללירן ותראו איך בלי שום תרופה היא תשפיע עליכם לטובה. ואני בהחלט ממליצה.

מטופלת + אבא מטופל

זהו סיפורי האישי, על התמכרות למתוק ובכלל פחמימות, על תופעות לוואי של תרופות שיצרו אצלי אי שקט וגרד מציק. 
אני אחת כזו שתמיד הולכת לרופאים, מקשיבה להם ויודעת שהם יודעים מה טוב בשבילי, ללא הטלת ספק לקחתי את התרופות שרשמו לי. 
כשזה כבר הציק מעבר לגבולות שלי, פניתי לרפואה אלטרנטיבית- היה שיפור קל, אבל לא נפתר 
משם שמעתי על מטפלת מאוד מיוחדת שיודעת לשפר מרחוק, מבלי לפגוש אותי, לא היה לי מה להפסיד אז ניגשתי לטיפול אנגרטי עם לירן קוריאט וזה שווה את ההמלצה שאני מציגה לך עכשיו: 
תקראי טוב את כל המילים, תביני מתוך הדברים את הפרשנות שלך ותיישמי, אל תהי ספקנית, תחווי בעצמך את החוויה של טיפול אנגטי בתדרים של לירן קוריאט. 
אז ככה: 
"לפני פחות מחודש פניתי אל לירן, לאחר התקף קשה של גירוד בכל הגוף, עם תחושה של בעירה. 
פרית 
סיפור האלרגיה החל לאחר החלפת כדור המיועד לטיפול בתת פעילות בלוטת התריס. 
ניסיתי את כל הכדורים הנמצאים, ובכולם הרגשתי אותו הדבר. 
פניתי לרופא מומחה לאלרגיה- לא נמצא דבר, למרות טענתי, שיש מזונות מסוימים, שגורמים לי 
לגירוד. 
פניתי לרופא נוסף, שלטענתו הבעיה שיש לי זו לא אלרגיה אלא אורטיקריה כרונית, נתן לי תרופות חזקות יותר, וזימן אותי להזרקות בבי"ח - את זה לא עשיתי. 
ניסיתי דרכים שונות של הרפואה האלטרנטיבית, הייתה הקלה, אבל לא נפתר. 
שילוב תרופות אנטיהיסטמיניות, עם כדור לטיפול בבלוטת התריס, גרמו לי לקושי בירידה במשקל, עד כדי מאבק, אי שקט, הייתי זקוקה לפחמות ולמתוקים, הרגשתי שבלי זה איני יכולה לתפקד. 
ואז הגעתי ללירן המדהימה, עם אנרגיות ריפוי מיוחדות במינן. 
לירן מיד זיהתה שזה מכדור לתת פעילות בלוטת התריס, ובלוטת התריס עדיין פועלת, באופן חלש אבל פועלת, אני הייתי בטוחה, שאין פעילות בכלל, כי עברתי פרוצדורה של טיפול ביוד. 
באופן הדרגתי הורדתי את הכדור המטפל בבלוטת התריס, ומיד את כדור האנטיהיסטמין. 
מיד הרגשתי שימחה, והחשק למתוקים ולפחמות ירד פלאים, גם התאבון ירד- בעבר חיכיתי לכל ארוחה וארוחת ביניים- האוכל הפסיק לנהל אותי, אני מצליחה לעשות ניקוי גוף, להבין למה אני עדיין רגישה- ואין לי בעיה עם זה, מה שבעבר ממש נמנעתי, כל התחלה כזו גרמה לי לעצבנות, אני יורדת במשקל במהירות ובקלות, עם אנרגיות טובות. 
ונכנסנו יחד לירן ואני לסיפור הגרד והבערה בגוף, מיום ליום אני חשה שיפור, ויכולת "כשזה מרים ראש" ורוצה להגיד דברו, למדתי להשקיט את זה, עם המון אהבה, הבנה וכבוד. 
לירן מלווה אותי "במסע" 
24/7 כולל שבתות וחגים, ואני עוברת יחד איתה דרך מרתקת. 
לירן מסורה לשליחות באופן מעורר התפעמות. 
מלמדת אותי כלים, המעצימים אותי, ומאפשרים לי ריפוי עצמי. 
אמרה לי: "את יכולה. יש לך הכוח את רק צריכה הכוונה" 
התחברתי לגופי, ולמסרים שהוא מעביר אלי, ויש לו המון מה לספר... וכך אנחנו מתקדמות עוד, 
בשיחות והתכתבויות בכל שעות היממה, בכל ימות השבוע. 
הר 
הדאגה של לירן אינסופית, כל כך חשוב לה שארגיש טוב, שהגוף ימצא באיזון. 
קצרות המילים מלתאר את תחושת החופש, הגילוי והידיעה, שיש לי הכוח לרפא את עצמי, ולירן נמצאת לתת עוד אנרגיות ריפוי לחזק ולכוון. 
עוד אודה לגרד הזה... ששנים האכלתי אותו באנטיהיסטמיניים, ובזכותן פגשתי את לירן. 
זכות גדולה להיות מטופלת ע"י לירן קוריאט. 
תודה גדולה, 
ואנחנו ממשיכות... 
עד כאן הסיפור האישי שלי, אני כל כך מאושרת ורוצה שתדעי שיש הרבה דרכים להתמודד עם כאב וסבל, אבל דווקא הדרך הקלה, הרגועה, זו שמקצרת הרבה שלבים- היא זו שעזרה. אבל רק בזכות הטיפול של לירן.

מטופלת

"אבא שלי חולה בקורונה והיה מחובר לחמצן ועירוי, הוא היה עם סטורציה גבולית 93 וקושי לנשום. אחרי טיפול של לירן הוא התחיל להתקלח לבד, לחייך והפסיקו לו את הטיפול בחמצן. עכשיו הסטורציה מעל 24 בלי חמצן, אני בהלם!"

אבא

פעם הראשונה שאני מבקשת מלירן עזרה ומייד מקבלת תוצאה. תודה שהחזרת לי את הילד יותר שמח יותר!"

אמא + ילד

"עשינו חיסון שני אתמול, לא הצלחתי לקום מהמיטה. כאבי ברכיים מטורפים. סחרחורת. רצון להקיא ובחילות. בקושי הצלחתי לנהוג, חזרתי הביתה ופשוט עצמתי עיניים. לירן עשתה לי טיפול אנרגטי של שינוי תדרים וקמתי כאילו כלום! זה היה מטורף."

עשינו חיסון

מוכנים להתחיל להרפא? צרו קשר להזמנת פגישה עוד היום.

bottom of page