top of page

אֶפְשָׁרוּיוֹת טִיפּוּל

מכל ה - 💜

כל טיפול מתחיל בשיחת הכוונה אישית טלפונית. מטרת השיחה, הינה, שנוכל להבין יחדיו מהו הטיפול/הליווי הנכון והמדוייק לך?. אחרי שתיאמנו ציפיות ועמדות, אנו ממשיכים יחדיו לתהליך טיפולי שנמשך חודש ימים. תהליך זה מתבצע מרחוק, ותוך כדי התכתבויות לעדכון המצב. אם נדרש יתקיימו  שיחות דיוק נוספות. כמו כן, על פי החלטת המטופל ניתן להמשיך את התהליך להעמקה ולשיפור, בהתאם לרצונו ולצרכיו.

אֵנֶרְגֵּטִיפּוּל

נצעד אל עולם חדש ומשופר

נתחיל את הטיפול בשיחת אבחון של כשעה ולאחר מכן, נפגש מרחוק מדי - יום, במשך 30 ימים תוך כדי הטיפול שלי ועדכון המצב מצידך. בין לבין, אם ישנו צורך, נשוחח, שיחה טיפולית מעמיקה. המטרה שלי הינה, להעלות את המטופל, על הנתיב הנכון לו, בכל תחום שייבחר. לשם כך, עליו להתחבר לקול הפנימי ולתרגל יחד איתי, הקשבה ואימון בעצמו. ככל שהמטופל מביא למרחב הטיפולי יותר שקיפות ושיתוף, כך ניתן לעזור יותר, לכוון יותר ולדייק.

שיתוף הפעולה במהלך הטיפול, הינו חיוני ואף קריטי, להצלחת הטיפול וכתוצאה מכך, לעליה על "דרך המלך". ייתכן, שלא תרגישו נוח בהתחלה לשתף אותי, אך אל דאגה. אני מנוסה בהקשבה למילותיכם, ויד ביד, ננסה להבין מה עומד מאחורי המילים שלכם. לכל מילה יש משמעות, ואנחנו כאן בשבילכם ולמענכם.

למטופלים שלי, שכבר עברו עמי תהליך טיפולי אחד לפחות, קיימת אפשרות להתפתחות לרמה הבאה, ולהעמקה נוספת או ליווי אישי, על מנת לקבל תמיכה ותחושת ביטחון.

Rosemary Sprig
Cosmetic Oils

פְּרִיחָה מְחֻדֶּשֶׁת

טיפולי רגשי-נפשי, בתמציות פרחים

שיטת 'אור הלבונה' מציעה למטופליה טיפול הוליסטי הכולל גם טיפול פרחי באך, תוך אמונה שהדרך לפתרון של כל בעיה הינו שילוב בין הפן הפיזי והנפשי. פרחי הבאך, משתלבים בטיפול ב - 'אור הלבונה' בעזרת תמצית הנקראת "תלתן". תמצית פרחים ייחודית, ומוכחת בתוצאותיה, העוזרת לשלב בין עולמות הרוח והחומר. תמצית זו, הינה למעשה תערובת של תמציות פרחים שונות, בהם, פרחי באך, פרחי בוש ופרחי ארץ ישראל.

מַגָּע וְאוֹר

טיפול פיזי ודיקור לילדים ולתינוקות ללא מחטים, רפלקסולוגיה

מרחב הטיפולים העשיר של 'אור הלבונה', מאפשר גם טיפולים באמצעות מגע או תמציות. למשל, טיפולי תמציות פרחי באך ובוש, הנמצאים במרקחת תמציות הנקראת "תלתן". תמצית ייחודית זו, מאזנת בין רוח לחומר באמצעות מינון מדויק, שניתן למטופל. אפשרות נוספת היא שיטת ה - "שונישין", שיטת דיקור יפנית, ללא מחטים פולשניות. עוזרת במיוחד לתינוקות, ילדים ובני נוער. שיטה זו הגיעה מיפן, ובעזרת כלי מתכת ייחודיים, אנו מטפלים בבעיה בקלות ובמהירות. 


טיפול נוסף במגע, הינה שיטת ה - "רפלקסולוגיה" - עיסוי כפות הרגליים, תוך לחיצות בנקודות ייחודיות בכף הרגל, שמהן מתחילים מרכזי האנרגיה, המכונים מרידיאנים. בשיטה זו, משולב עם הטיפול במגע גם הידע הרב של 'אור הלבונה', יכולת האבחון רבת השנים והנסיון הטיפולי עשיר.

Natural Medicine
Chinese Medicine Herbs

הַקְשָׁבָה תְּזוּנָתִית

שינוי תודעתי לירידה במשקל

חיבור ל - "תודעה בריאה" - אינו עוד דיאטה רגילה, אלא השלת קילוגרמים ללא מאמץ. שינוי מהותי תודעתי-תפיסתי זה, נעשה תוך כדי הקשבה נכונה לגוף, שתמיד יודע מה הכי נכון בשבילו. על ידי שינוי המקור הרגשי, שחרור הטראומות והנקוי שלהם, ברמה האנרגטית, מתרחשת ירידה במשקל ומודעות בריאה לצורכי הגוף. גמילה ממתוקים, מטוגנים, מהצורך "להתנפל על המקרר", ועוד. למידת הקשבה לגופי עד שעולים על הנתיב הנכון.

כל טפול מתחיל בשיחת הכוונה אישית על - מנת, שנוכל להבין יחדיו מהו הטיפול/הליווי הנכון והמדוייק לך. אחרי כן, אנו ממשיכים יחדיו לתהליך טיפולי שנמשך חודש ימים. תהליך הטיפול, שנמשך חודש ימים, מתבצע מרחוק תוך התכתבויות לעדכון המצב, ואם נדרש מתבצעות שיחות דיוק. כמו כן, על פי החלטת המטופל, ניתן להמשיך את התהליך, להעמקה ושיפור, בהתאם לרצונו ולצרכיו.

אֶפְשָׁרוּיוֹת טִיפּוּל: Products
bottom of page