top of page

אוֹר הַלְּבוֹנָה

גִּישָׁה טִבְעִית לְרִיפּוּי

מרחב מרפא, המנגיש מרחוק מבחר טיפולים דרך עבודה עם תדרי ׳אור-הלבונה׳.

עַמּוּד הַבַּיִת: Welcome
לירן קוריאט אור הלבונה Liran Coriat Or-H

?מִי אֲנִי וּמָה אֲנִי עוֹשָׂה

הרקע שלי

שמי לירן קוריאט, ואני מושיטה לך יד להכנס עמי למסע קסום של שינוי תודעתי מרפא - ללא מאמץ כלשהו. מעל 20 שנים כמטפלת בשיטת 'אור הלבונה' אני יכולה לומר בבטחון מלא, שאצלי, אתה יכול לשחרר את החקירה של ״מה קורה בטיפול", ולהתמסר לתדרים. ככל שיותר תסמוך עלי ותתן לי יד חופשיה בתהליך הטיפול, כך, הדברים יקרו בפשטות ובקלילות.


מרחב הטיפולים העשיר שלי, כולל גם: טיפולי תמציות פרחי באך ובוש, ליווי אישי להשלת קילוגרמים עודפים תוך שינוי תודעתי, טיהור בית מרחוק, ליווי במכירת נכס, ליווי עסקי ע״י חיבור לרגש ושחרור חסימות, הבנה איך לעבוד עם תדר הכסף, חוסן נפשי, טיפול בטראומות, שחרור מהתמכרויות, ניקוי כל תדרי וירוס הקורונה מהגוף [חיסון/מחלה] וחזרה ליציבות נפשית.

עַמּוּד הַבַּיִת: About

לָקוֹחוֹת מַמְלִיצִים

מה המטופלים שלי אומרים

קראו חלק מהמשובים של מטופלים בעבר המפרטים כיצד עזרתי בשיפור בריאותם ואורח חייהם הכללי. צרו קשר עוד היום כדי לקבוע פגישה ולהתחיל תהליך ריפוי משלכם.

מוכן להתחיל בתהליך ההחלמה? צרו קשר להזמנת פגישת ׳שיחת הכירות׳ עוד היום.

עַמּוּד הַבַּיִת: Testimonials

לירן, אף בית חולים, אף רופא ואף אנטיביוטיקה לא עזר לאלי עם הנפיחות בכף הרגל ופתאום את הצלחת להוריד כל הנפיחות מפגישה ראשונה. אנחנו היינו מיואשים ותודה לך על העזרה והידע שהרעפת עלינו. תודה ושוב תודה!!!

אלונה בר

אֶפְשָׁרוּיוֹת טִיפּוּל

מכל ה - 💜

כל טיפול מתחיל בשיחת הכוונה אישית טלפונית. מטרת השיחה, הינה, שנוכל להבין יחדיו מהו הטיפול/הליווי הנכון והמדוייק לך?. אחרי שתיאמנו ציפיות ועמדות, אנו ממשיכים יחדיו לתהליך טיפולי שנמשך חודש ימים. תהליך זה מתבצע מרחוק, ותוך כדי התכתבויות לעדכון המצב. אם נדרש יתקיימו  שיחות דיוק נוספות. כמו כן, על פי החלטת המטופל ניתן להמשיך את התהליך להעמקה ולשיפור, בהתאם לרצונו ולצרכיו.

אֵנֶרְגֵּטִיפּוּל

נצעד אל עולם חדש ומשופר

נתחיל את הטיפול בשיחת אבחון של כשעה ולאחר מכן, נפגש מרחוק מדי - יום, במשך 30 ימים תוך כדי הטיפול שלי ועדכון המצב מצידך. בין לבין, אם ישנו צורך, נשוחח, שיחה טיפולית מעמיקה. המטרה שלי הינה, להעלות את המטופל, על הנתיב הנכון לו, בכל תחום שייבחר. לשם כך, עליו להתחבר לקול הפנימי ולתרגל יחד איתי, הקשבה ואימון בעצמו. ככל שהמטופל מביא למרחב הטיפולי יותר שקיפות ושיתוף, כך ניתן לעזור יותר, לכוון יותר ולדייק.

שיתוף הפעולה במהלך הטיפול, הינו חיוני ואף קריטי, להצלחת הטיפול וכתוצאה מכך, לעליה על "דרך המלך". ייתכן, שלא תרגישו נוח בהתחלה לשתף אותי, אך אל דאגה. אני מנוסה בהקשבה למילותיכם, ויד ביד, ננסה להבין מה עומד מאחורי המילים שלכם. לכל מילה יש משמעות, ואנחנו כאן בשבילכם ולמענכם.

למטופלים שלי, שכבר עברו עמי תהליך טיפולי אחד לפחות, קיימת אפשרות להתפתחות לרמה הבאה, ולהעמקה נוספת או ליווי אישי, על מנת לקבל תמיכה ותחושת ביטחון.

Rosemary Sprig
Cosmetic Oils

פְּרִיחָה מְחֻדֶּשֶׁת

טיפולי רגשי-נפשי, בתמציות פרחים

שיטת 'אור הלבונה' מציעה למטופליה טיפול הוליסטי הכולל גם טיפול פרחי באך, תוך אמונה שהדרך לפתרון של כל בעיה הינו שילוב בין הפן הפיזי והנפשי. פרחי הבאך, משתלבים בטיפול ב - 'אור הלבונה' בעזרת תמצית הנקראת "תלתן". תמצית פרחים ייחודית, ומוכחת בתוצאותיה, העוזרת לשלב בין עולמות הרוח והחומר. תמצית זו, הינה למעשה תערובת של תמציות פרחים שונות, בהם, פרחי באך, פרחי בוש ופרחי ארץ ישראל.

מַגָּע וְאוֹר

טיפול פיזי ודיקור לילדים ולתינוקות ללא מחטים, רפלקסולוגיה

מרחב הטיפולים העשיר של 'אור הלבונה', מאפשר גם טיפולים באמצעות מגע או תמציות. למשל, טיפולי תמציות פרחי באך ובוש, הנמצאים במרקחת תמציות הנקראת "תלתן". תמצית ייחודית זו, מאזנת בין רוח לחומר באמצעות מינון מדויק, שניתן למטופל. אפשרות נוספת היא שיטת ה - "שונישין", שיטת דיקור יפנית, ללא מחטים פולשניות. עוזרת במיוחד לתינוקות, ילדים ובני נוער. שיטה זו הגיעה מיפן, ובעזרת כלי מתכת ייחודיים, אנו מטפלים בבעיה בקלות ובמהירות. 


טיפול נוסף במגע, הינה שיטת ה - "רפלקסולוגיה" - עיסוי כפות הרגליים, תוך לחיצות בנקודות ייחודיות בכף הרגל, שמהן מתחילים מרכזי האנרגיה, המכונים מרידיאנים. בשיטה זו, משולב עם הטיפול במגע גם הידע הרב של 'אור הלבונה', יכולת האבחון רבת השנים והנסיון הטיפולי עשיר.

Natural Medicine
Chinese Medicine Herbs

הַקְשָׁבָה תְּזוּנָתִית

שינוי תודעתי לירידה במשקל

חיבור ל - "תודעה בריאה" - אינו עוד דיאטה רגילה, אלא השלת קילוגרמים ללא מאמץ. שינוי מהותי תודעתי-תפיסתי זה, נעשה תוך כדי הקשבה נכונה לגוף, שתמיד יודע מה הכי נכון בשבילו. על ידי שינוי המקור הרגשי, שחרור הטראומות והנקוי שלהם, ברמה האנרגטית, מתרחשת ירידה במשקל ומודעות בריאה לצורכי הגוף. גמילה ממתוקים, מטוגנים, מהצורך "להתנפל על המקרר", ועוד. למידת הקשבה לגופי עד שעולים על הנתיב הנכון.

כל טפול מתחיל בשיחת הכוונה אישית על - מנת, שנוכל להבין יחדיו מהו הטיפול/הליווי הנכון והמדוייק לך. אחרי כן, אנו ממשיכים יחדיו לתהליך טיפולי שנמשך חודש ימים. תהליך הטיפול, שנמשך חודש ימים, מתבצע מרחוק תוך התכתבויות לעדכון המצב, ואם נדרש מתבצעות שיחות דיוק. כמו כן, על פי החלטת המטופל, ניתן להמשיך את התהליך, להעמקה ושיפור, בהתאם לרצונו ולצרכיו.

עַמּוּד הַבַּיִת: Products

״כָּל אָדָם הוּא מְחַבֵּר בְּרִיאוּתוֹ אוֹ מַחֲלָתוֹ שֶׁלּוֹ״

בּוּדְהָה

ציטוט

עַמּוּד הַבַּיִת: Quote
עַמּוּד הַבַּיִת: Blog2 Custom Feed
Schedule

תֵּיאוּם פְּגִישָׁה

שיחה אחת משנה חיים

כפתור ׳תיאום שיחה׳ מפנה לטופס יצירת קשר לתיאום פגישה טלפונית, ללא עלות. 
זוהי בקשה לפגישת היכרות טלפונית, בת 15 דק׳, בה נכיר ונבין טוב יותר מה נכון לך.

כל טיפול מתחיל בשיחת הכוונה אישית בכדי שנוכל להבין יחדיו מהו הטיפול/הליווי הנכון והמדוייק לך. אחרי שתאמנו עמדות אנו ממשיכים יחדיו לתהליך טיפולי שנמשך חודש ימים. תהליך הטיפול מתבצע מרחוק תוך התכתבויות לעדכון מצב, ואם נדרש - שיחות דיוק. כמו כן, על פי החלטת המטופל ניתן להמשיך התהליך, להעמקה ושיפור, בהתאם לרצונו ולצרכיו.לאחר פגישת הכוונה זו, נוכל לדעת טוב יותר לאן פנינו מועדות.

להשתמע בקרוב! לירן קוריאט.

עַמּוּד הַבַּיִת: Mission
bottom of page